🎾⏱️ Vanaf maandag 17 november - Padel speeltijd naar 75 minuten ⏱️🎾

Gisteren - 14:01

Zoals we in de nieuwsbrief hebben gecommuniceerd zijn we sinds de aanleg van padelbanen 3 en 4 zijn we gegroeid van 150 naar ruim 250 leden en willen voor al onze huidige (en toekomstige) leden voldoende mogelijkheid blijven geven om te reserveren en te spelen. Daardoor zullen we vanaf maandag 17 november de speeltijden van padel aanpassen naar 75 minuten. Hierdoor hebben we doordeweeks per dag 1 extra wedstrijdblok en geven we meer leden de mogelijkheid om te spelen.

🙌 Regels omtrent reserveren:
Onderstaande regels halen we nog een keer aan om er voor te zorgen dat we als vereniging iedereen dezelfde mogelijkheden kunnen bieden.

•⁠  ⁠Het is uitsluitend toegestaan een baan te reserveren met leden die ook daadwerkelijk in dat tijdslot spelen.
•⁠  ⁠⁠Tijdig annuleren. Heb je een baan gereserveerd, maar speel je toch niet, annuleer dan je boeking.
•⁠  ⁠⁠Het is niet toegestaan om een baan te reserveren en maar gedeeltelijk gebruik te maken van de reservering. Dit zien we bijvoorbeeld terug voor aanvang van lessen
•⁠  ⁠⁠Introducés blijven toegestaan. Maak hier gebruik van, in plaats van een lid op te voeren dat niet meedoet.

Met vriendelijke groet,
Het bestuur van T.V. Klaaswaal

Nieuwscategorieën Padel & Tennis

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 186 571 112

Adres

Molendijk 51
3286 BG Klaaswaal (Postadres: Kreupeleweg 12, 3286 BC Klaaswaal)

KVK-nummer

40321033