T.V. Klaaswaal lidmaatschap opzeggen
Allereerst vinden we het erg jammer dat je wilt opzeggen. Ben je niet tevreden over onze vereniging? Kom met ons in gesprek, zodat we eventueel samen kunnen kijken naar een oplossing. Stuur een mail naar [email protected] of neem contact op met Ruud Schravesande via 06-57162458
Toch opzeggen? Gebruik dan onderstaand formulier.
Hierbij nog enkele antwoorden op veelgestelde vragen:
Wat is de deadline voor opzeggen?
Voor 1 december van het kalenderjaar dien je te hebben opgezegd. Zeg je na deze datum op dan zal je lidmaatschap eerst nog met een jaar verlengd worden, waarna de opzegging wordt gedaan.
Wanneer wordt mijn opzegging definitief?
De opzegging wordt actief per het volgende kalenderjaar/seizoen, mits voor 1 december opgezegd.
Niet opgezegd?
Niet opgezegde lidmaatschappen worden telkens met 1 jaar verlengd.
Veel gestelde vraag: ik ben langdurig geblesseerd (of een vergelijkbare situatie) waardoor ik dit jaar niet meer kan spelen. Kan ik mijn lidmaatschap opzeggen?
Voor ons is het allerbelangrijkste dat we een toegankelijke en flexibele vereniging zijn. In het geval van een blessure (of bijvoorbeeld zwangerschap) en je bent een tijd niet in staat om te spelen, neem dancontact op met de ledenadministratie via [email protected] of app/bel met Ruud Schravesande: 06-57162458 voor een passende oplossing.